10.07 – 14.07.2024 II Gruz Rally Wschodnie Rubieże PL

Jeśli nie byłeś jeszcze na „dużej” wyprawie Gruz Rally – to impreza akurat dla Ciebie – poznasz różne indywidua, oswoisz się z absolutem i nauczysz męskiego masażu stóp. Będzie okazja do dokonania czynów wielkich, ale będzie też okazja do grzechu, bo kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamieniem!

Gruz Rally Wschodnie Rubieże PL!

Gruzowy kruzing  wschodnimi drogami i bezdrożami naszej Rzeczypospolitej pojazdami brzydkimi, śmiesznymi i niezbyt prestiżowymi.  To impreza dla wariatów, wyrzutków społecznych i twardzieli. Gruz Rally nie jest bowiem dla każdego – trzeba wyjść poza utarte schematy. Kupić za drobne  samochód, który będzie wytykany palcami na osiedlu i pod supermarketem. Mało tego – trzeba do niego wsiąść, pokazać się sąsiadom, no i przyznać  –  przed żoną i partnerem.

 

ZAPISZ SIĘ!

Zapraszamy każdego, któremu na sercu leży dobro naszej Najświętszej , pamięć o poległych i ekologia, ale taka w klasycznym wydaniu.  Czeka na Was sporo niespodzianek – w większości miłych. Klimatyczne miejscówki, promy, łąki, piachy, szutry, owady i zachody słońca. Wschody prześpicie w hamaku przy ognisku… Impreza dla wszystkich, którzy lubią spędzić fajnie czas w terenie, pobawić się w wyprawę, niekoniecznie kupując do tego wypasionego Patrola.  Po drodze spotkać można będzie sporo dziwów lokalnych – kulinarnych, historycznych, etnograficznych, w każdym razie jakichś. Poziom trudności trasy to 5/10, nastawcie się raczej na luźny chill, wino i awarie, niż na hardkory w błocie, chociaż postaramy się i o to.  Zaczynamy  10.lipca w środę rano na Podkarpaciu , kończymy 14.lipca w niedzielę po południu. Gdzie?  To się jeszcze okaże, najpewniej  na czarodziejskim Roztoczu, albo magicznym Podlasiu.

Wpisowe od jednej załogi to równie magiczne 800zł, obejmuje koszty przygotowania trasy, naszą obecność i pomoc na trasie, koszulki i nalepy pamiątkowe oraz prestiż i splendor, jaki spłynie na Ciebie w najbliższych latach, w związku z udziałem w tej niezwykłej, złotej gali!

Co zabrać ze sobą?

-gotowość do głębokich przemian mentalnych, treningów o charakterze interdyscyplinarnym

-samochód osobowy produkcji dowolnej, o prestiżu ujemnym, może być powolny, ale musi dużo palić

-osłonę silnika/skrzyni zrobioną z czegoś twardszego, niż plastik

-opony z bieżnikiem oraz min. Jeden zapas

-linkę holowniczą i dwa porządne punkty holownicze

-cb radio

-klapki Kubota

-paliwo i środki płatnicze na paliwo jeszcze

-być może alkohol

Więcej info na uszko: +48 502 155 992 (Misiek)

oraz mailowo: misiek@gruzrally.pl

ZAPISZ SIĘ!