27.04.2024 Puchar Gruz Rally 2024 runda II – Częstochowa

ZAPISZ SIĘ!

Nowy cykl parasportowych imprez off-road dla tanich osobówek.

Puchar Gruz Rally, edycja II.

Jeśli lubisz rywalizację, kręci Cię WRC i off-road – dawaj z nami swoim bolidem za drobne! UWAGA – to nie jest impreza typu wrak race – masz mieć przegląd i ubezpieczenie OC, a rywalizacja nie polega na demolce.
Do zdobycia są pieczątki, dużo pieczątek, do wygrania oesy i drobne nagrody.
Zwycięzcy całego cyklu zdobywają też nagrody poważniejsze!

Sobotnie offrołdy na terenach przylegających bezpośrednio do Częstochowy, 35ha nowego terenu, piachy, błoto, kamienie, zjazdy/podjazdy…
Do zdobycia pieczątki, dużo pieczątek,  do wygrania oesy, a zwycięzcy cyklu zdobywają też nagrody i to nie byle jakie!

Dwie klasy – 2wd i 4wd

4WD z ograniczeniem średnicy koła do 28 cali, ale osobówki, nie terenówki. Nie dopuszczamy tanich terenówek typu Niva, Feroza, Samurai. Dopuszczamy za to tanie suvy, jak Forester, czy podobne.
Zaczynamy zabawę w sobotę skoro świt, czyli o 8.00, kończymy po 17.00, jeśli oczywiście sprzęty przeżyją. Druga edycja – organizacja na tym samym, mocno średnim poziomie, ale na pewno się spocicie! UWAGA – jest możliwość rozbicia namiotu na terenie i zostania na imprezkę do niedzieli! Ogarniemy nawet jakiś prysznic 🙂

Zapraszamy wszystkich chętnych, organizacja będzie może i jeszcze słaba, ale teren zacny! Wpisowe przy załodze dwuosobowej: 200zł od osoby, kolejne (trzecia, czwarta) osoby w załodze po 50zł, w tym ciepły posiłek przy ognisku.

ZAPISZ SIĘ!