Gruz Rally Trophy - Polska, zima 2021

Chcemy sprawdzić Wasze (i swoje) siły w śniegu, wodzie i błocie. Tutaj karty rozda Natura, tylko ona wie, co zastaniemy na miejscu. Przewidujemy, że będzie to najtrudniejsza z naszych imprez w 2022r. zarówno dla Waszych Gruzów, jak i dla Was samych. Ponad 300km tracka, waypointy, fotopunkty, nocne odcinki specjalne, odcinek trialowy, którego nie daliśmy rady ustawić na jesiennym zlocie, śnieg, lód, zamarzający rozrusznik i mokre buty, szukanie drogi w żółtych światłach starego grata…. Ponadto Kortas obiecuje śmieszne konkursy, a załoga Honkera może wpadnie rozruszać towarzystwo

Wirtuozi trytytki – przybywajcie!

Co warto mieć:

  • osłona miski/skrzyni
  • lina holownicza i porządne, sprawdzone zaczepy
  • trapy, łopatę do śniegu
  • ew. łańcuchy
  • dużo suchych skarpetek, albo
  • kalosze/wodery
  • dużo siły i hartu ducha!
Wpisowe obejmuje koszty przygotowania trasy, roadbooka, koszulki pamiątkowe i nalepy, czapeczki, naszą opiekę i pomoc w trakcie imprezy, organizację . Nie obejmuje opłat noclegowych, wyżywienia itp.

 

Kiedy?

Start: 04.02.2022
Koniec: 06.02.202

Gdzie?

Polska - Góry Św., Ponidzie

Ile to kosztuje?

500 Polskich Nowych Złotych

Jaki pojazdy dopuszczamy:

Za ile mogę kupić samochód
Od teraz  na zakup możecie przeznaczyć całe 5000zł, co powinno rozszerzyć możliwości zakupowe na coś więcej, niż zgnity Sej, czy Fela. Nie interesuje nas ile wydasz na remont i ulepszenia.

Czy tylko FWD się liczy?
Mogą startować także samochody osobowe z napędem 4×4. Zaznaczam – nie chodzi o auta terenowe, a bardziej wszelakie formołszyny, kłatro, synkro,  awude, wisko itp.  

A co jeśli mam inne aute?
Ponadto dopuszczamy do zabawy samochody osobowe, których wartość przekracza wszelkie limity pod jednym wszakże warunkiem – mają to być wozy ciekawe. Jak dotąd zrobiliśmy kilka wyjątków (Mazda Miata, Mercedes w124 4Matic, Scenic RX4) – teraz otwieramy się na każdą nietypową propozycję. Liczymy na Waszą kreatywność i fantazję!