Impreza, od której wszystko się zaczęło, 100% cukru w cukrze, czyli 800km po środkowej Rumunii w naszych wycacanych lalkach.

UWAGA - to wyprawa dla samochodów osobowych o wartości zakupowej do 5000zł!

Teren, walka na podjazdach, zwalające z nóg widoki i palinka, klimatyczne miejscówki na nocleg. Warsztaty z jedzenia mamałygi, kurs: „Nie dziaduj, obwiąż drutem”, tony kurzu ewryłer i uśmiechnięte mordki dookoła. Czy można chcieć czegoś więcej?

No nawet trzeba!

Staniecie się celebrytami wśród graciarzy, elitą druciarstwa, niedoścignionym wzorem dla przyszłych pokoleń. Wozy, które ukończą całą wyprawę będą rozchwytywane na aukcjach, opisywane w mediach, obrzucane zazdrosnymi spojrzeniami przechodniów. Sami zobaczycie zresztą, jak to jest być sławnym, co będziemy Wam tu pisać. Oczywiście sława, oprócz blasków, ma także swoje cienie, ale o tym wszystkim opowiedzą przy ognisku nasi Weterani – komandosi Gruz Rally. Także ten… czym prędzej się wybierajcie, z zapisami pospieszajcie, bo dla wszystkich miejsc nie starczy!

Co trzeba mieć:

Wpisowe  - 1400zł od załogi.

Wpisowe obejmuje koszty przygotowania trasy, roadbooka, koszulki pamiątkowe i nalepy, czapeczki, naszą opiekę i pomoc w trakcie imprezy, organizację . Nie obejmuje opłat noclegowych, wyżywienia itp.

Kiedy?

Start: 24.09.2022
Koniec: 30.09.202

Gdzie?

Rumunia - Transylwania

Ile to kosztuje?

1400 Polskich Nowych Złotych

Jaki pojazdy dopuszczamy:

Za ile mogę kupić samochód
Od teraz  na zakup możecie przeznaczyć całe 5000zł, co powinno rozszerzyć możliwości zakupowe na coś więcej, niż zgnity Sej, czy Fela. Nie interesuje nas ile wydasz na remont i ulepszenia.

Czy tylko FWD się liczy?
Mogą startować także samochody osobowe z napędem 4×4. Zaznaczam – nie chodzi o auta terenowe, a bardziej wszelakie formołszyny, kłatro, synkro,  awude, wisko itp.  

A co jeśli mam inne aute?
Ponadto dopuszczamy do zabawy samochody osobowe, których wartość przekracza wszelkie limity pod jednym wszakże warunkiem – mają to być wozy ciekawe. Jak dotąd zrobiliśmy kilka wyjątków (Mazda Miata, Mercedes w124 4Matic, Scenic RX4) – teraz otwieramy się na każdą nietypową propozycję. Liczymy na Waszą kreatywność i fantazję!